niedziela, lipca 22, 2012

Wreszcie słońce

Koniec lipca, a pogoda dopiero dziś zaczęła być dla nas łaskawa. Wreszcie widzę niebieskie niebo z kilkoma małymi chmurkami porozrzucanymi gdzieniegdzie, a nie to co w ostatnich tygodniach - ciężkie niebo, codziennie deszcze i burze. Nawet na spacer ciężko było się wpasować pomiędzy jedną, a drugą ulewą.

Tak więc za oknem słońce, w serduchu też:))) Właśnie jestem w trakcie pakowani jedzenia dla Leo i ruszamy nad morze pobiesiadować!

Poza tym duuużo pracy mam w związku z działalnością firmy. Ogarniam swoje miejsce pracy - przyszło już moje piękne cudownie wielkie biurko, ostatnio przykręcaliśmy półki i ramki na zdjęcia, teraz pozostaje mi przeprowadzka z całym sprzętem - ale to dopiero w poniedziałek. Do tego sporo pracy przy zdjęciach - ale jak ja lubię moją pracę:)

Jak już wszystko będzie idealnie poustawiane zrobię zdjęcie mojemu stanowisku pracy i pokażę Wam gdzie będę spędzała sporą część czasu.
Na razie ruszyłam z nową stroną www:  http://www.gosiamichalak.com/ Zapraszam do oglądania i  skorzystania z moich usług :)Do tego ruszyłam z konkursem na FB - do wygrania sesja portretowa:) Są chętnie? oto link: http://www.facebook.com/photo.php?fbid=347810241962589&set=a.219435028133445.52442.191000707643544&type=1&theater
1 komentarz:

milsztof pisze...

Coś dziwnego dzieję się z nową stroną, kiedy próbuję ją otworzyć w przeglądarce Chrome. Nie wiem, jak z pozostałymi, bo nie używam. Strona startowa się pokazuje, po 3 sek. znika i znów się ładuje. Nie można przez to przejść na podstronę.