niedziela, stycznia 15, 2012

Od dziś wstawiam nowe logo - dla odmiany! Taka drobna rzecz a cieszy!

Cudownie, że spadł śnieg!!! Jest pięknie, puchowo, biało i przede wszystkim można się ślizgać - dziś na spacerze o mało nie zaliczyłam "gleby" tak szalałam:)))

Dalej realizuję mój plan fotowy - mam nadzieję, że do końca marca okaże się czy mój czas, starania i praca się opłaciły! Myślę, że się uda - a co! Wszyscy trzymać kciuki!


No i z  Leo wreszcie trafiliśmy do dobrego lekarza alergologa, który już wie, jak go leczyć! Tak więc jesteśmy dobrej myśli, że wreszcie będzie mógł jeść coraz więcej produktów bez uczulenia. Dziś Leoś okrucha jako model - a co!Leo walczy z nocnikiem - na razie nie chce na nim siedzieć - jedynie się nim bawi i zakłada na głowę!5 komentarzy:

Miracolo Handmade pisze...

jejku Gosiu!! jaki ten Wasz Leoś już duży :O yy.. no dobra Oliwka już skończyła 9mcy więc Leo przy niej do duży i tak jest ;) przesyłam gorące pozdrowienia i buziaki :*

Agata pisze...

boski model, nie pozostaje nic innego, tylko go kochać :)

Angelika pisze...

Słodziak malutki. Pozdrowienia od naszej trójeczki :-)

Anonimowy pisze...

Gosiu przerabiasz fotki w PS? A jakiego aparatu używasz? Myślę, że może ci się spodobać zawartość tego URL-a. Istna skarbnica słodkości, np. skoroszyt Moja książka kucharska :-) http://paperfashion.pl

gosia michalak pisze...

Hej zdjęcia przerabiam w różnych programach - w PS, PSE 10, czy lightroomie, do tego trochę z akcji - korzystam głównie z florabella:)

A aparat mam nikona d300 - jestem z niego baaaardzo zadowolona - już 3 lata mi służy:)

Słodki sklep cudny!!!!!!!!!! zakochałam się - muszę zaproponować na walnientynki coś od mężosława!