środa, lutego 22, 2012

Ahhhh! dziś złożyłam wniosek o dotację na założenie działalności! :)))))))) teraz tylko jedyne co mogę zrobić to cierpliwie czekać. Na szczęście nie ciśnieniuję się (choć bym była bardzo szczęśliwa jak bym dostała pieniądze). Moje odwieczne założenie - co ma być to będzie! Ale ile ja się nasiedziałam nad tym wnioskiem i ile pracy mnie kosztowało zgromadzenie danych i potrzebnych papierzysk to tylko sam Miodkowski wie! na szczęście ten etap mam juą za sobą i mogę zabrać się za inne rzeczy! Obrabianie zaległych sesji zdjęciowych!

Dziś byłam też z Martą, która nie widziałam setki lat, na wyborze ubrań do sesji. I jestem w mega szoku jakie wiosenne kolekcje są piękne i w pastelowych kolorach - stradivarius mnie zachwycił! Ahhhh mogłabym wydać tam fortunę na ubrania i dodatki! Na szczęście fortuny nie mam więc nie wydam:]
Więc ciesze oczy pięknościami z etsy.com

5 komentarzy:

* pisze...

Trzymam kciuki, żeby się udało :) Też o tym myślałam, ale z zagranicy to trochę trudne... ;)

gosia michalak pisze...

Dzięki dzięki:)pożyjemy zobaczymy. A ja poczytałam że Ty w Oslo siedzisz - ahhhhh zazdroszczę!

jo@śka pisze...

Ależ fajny ten Twój blog!!! Trafiłam tu wczoraj i dziś jeszcze doczytuję starsze posty. Życzė powodzenia z dotacją. Na pewno się uda ;) Kiedyś też dostałam... No i też mam w domu Leona, tylko mój Leon skończył w poniedziałek już osiem lat... Pozdrawiam ;)

ania pisze...

też mnie to wnioskowanie korci, trzymam kciuki mocno :)

gosia michalak pisze...

Dzięki dziewczynki - jak cos będę wiedziała dam znać:))))