sobota, stycznia 27, 2007


jestem od dziś okularnicą i całkiem fajnie mi z tym:] to taka alternatywa, gdy zirytuje mnie nakładanie soczewek...

w złotych tarasach ma byc mój ukochany THE BODY SHOP
cieszę się okrutnie bo teraz bez wszelakich barier będę kupowała moje masło migdałowe i kokosowe... co prawda mam jeszcze 3 duże opakowania przywiezione przez siostrę i ciastka z wysp, ale kto wie... nikt nie zna dnia ani godziny kiedy wklepię/wsmaruję ostatnią maziaję w ciało me:]
hihihi a teraz owocowy wieczór - śliwkowo-winogronowy
tak wiem będzie mnie brzuch zaraz bolał

i jeszcze jedno - dowiedziałam się, że z ciastkiem ma pracowac jego była panna. Wrrr nie podoba mi się to... o ja paskudnica-zazdrośnica!!!!!!!!!!!

8 komentarzy:

zupaszczawiowa pisze...

matko z corka jakto w okularach lahahahhahahahhahahahhalhahahah/jak bede dzis u ciebie musisz sie zaprezentowac/jesli bede...bo tone w ulotnych myslach jakis i walcze o staly stan skupienia(durna)ale co ma wisiec nie utonie:p/bylas na tym inałgurejszyn party?

w_rulonie pisze...

nie można było brać osób towarzyszących - w końcu to ma być party integracyjne pracowników hanrd rock cafe... kurczaki i nie poznałam tej ewki-marchweki!!!

A okulary??? - wszyscy mówią mi że fajnie/ładnie/super - ale czy ja wiem?? może chcą być mili:p i kłamią w zywe oczy!!!! błahaha
a tak na serio całkiem fajnie się czuję, ale muszę się jeszcze przyzwyczaić:] mam jeszcze kontakty na 3 miesiące tak więc będę chyba na zmiany - jeden miesiąc okulary - jeden soczewki dla odmiany...
zobaczymy:]

zupaszczawiowa pisze...

o widze ze net w pracy juz dzisla:P napewno perwidnie klamia:p:P:Peh oh

w_rulonie pisze...

dałnie pisze z drugiego kompa z innego gabinetu bo u mnie net nie działa,a tu nawet gg nie mam.

I dziś mam taki sajgon, że mastara dopiero się zamknęłam na przerwę obiadową i jabłko zdąże zjeść... czyli dziś nie wpadacie???

fwef pisze...

ergr

zupaszczawiowa pisze...

gosja chyba tak,to znaczy w sesie nie,chyba przelozymy meeting na za tydzien kiedy juz bede miala full wypasione ferje:):):):)

zupaszczawiowa pisze...

llahahhałłahhahałahhah ja czytalam wpis to wielce mnie zdziwila Twa powsciagliwosc ze sie nie
POCHWALILAS jakims opakowaniem z b.s/lhahaha - a jednak !!

zupaszczawiowa pisze...

łłhahahahłahhahałhahah